LAST MINUTE | Margarita

Řecko - ostrov Korfu / letovisko Barbati
Doprava: LeteckyApartmánový dům nabízí dvoulůžková studia, každé studio má vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, základní nádobí), sociální zařízení (sprcha, WC) a balkon. Nabízené pokoje mají výhled na moře v ceně. Klimatizace je možná za příplatek 5 Euro/den/pokoj. Možnost wi-fi připojení zdarma.

Stravování

vlastní

Vlastní. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze na místě. Cena večeře je 13 eur/osoba/den, polopenze je za 16 eur. Snídaně je kontinentální, proto polopenzi tolik nedoporučujeme, ale večeře jsou bohaté, klienti mají výběr z českého jídelního lístku a to 1 z 10 předkrmů, 1 z 20 hlavních jídel a desert, kávu, či zmrzlinu - také výběr.
Restaurace je 350 m od domu.

Koupání

Oblázková pláž se nachází 250 metrů od domu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.


TERMÍN:

CENA: 0 Kč

Tipy na výlet | Margarita - letovisko Barbati - Řecko - ostrov Korfu

OKRUH OSTROVEM

Celodenní výlet klimatizovaným autobusem po nejkrásnějších místech ostrova. Uvidíte palác císařovny Sissi - Achilleon, vyhlídku na letištní dráhu a Myší ostrůvek, nádhernou skalnatou Paleokastritsi v západní části ostrova se starým mužským klášterem a ochutnáte místní ostrovní likér Koumquat. Pokocháte se snad nejkrásnějším pohledem na nádherné členité západní pobřeží z vyhlídky Bella vista, projedete krásnými horskými vesničkami a nádhernou kerkyrskou přírodou.

PARGA - PAXOS

Opět jeden z oblíbených lodních výletů, jehož cílem je Parga - perla západního pobřeží řecké pevniny a ostrov Paxos, ležící jižně od ostrova Korfu. Výlet je velmi pěkný a dlouhý, zvláště vhodný pro ty, kteří mají rádi plavbu po moři. Uvítají ho i ti, kteří chtějí vidět i jiná místa než ostrov, na který se přijeli rekreovat. Parga je krásné a staré letovisko na řecké pevnině, jehož uličky jsou jedny z nejmalebnějších. Ostrov Paxos je oblíbeným místem pro všechny, kteří chtějí opravdu relaxovat a užívat si řeckého prostředí. Tento výlet není organizován s česky mluvícím průvodcem

NOČNÍ KORFU

Výlet do večerního hlavního města, kde projdete starým městem s možností individuální procházky krásnými uličkami starého benátského města spojené s nákupy suvenýrů a upomínkových předmětů.

AQUALAND

Můžete navštívit jeden z nejlepších vodních parků v Evropě, který čeká pouze na Vás. Pro všechny, kteří mají rádi vodu a nebojí se atrakcí, při kterých je adrenalin opravdu na výši.