EKOBRNO cestovní kancelář poznávací zájezdy pobytové zájezdy zájezdy s vlastní dopravou
Nevíte si rady?
Zavolejte nám!
+420 542 217 478
+420 739 318 775
eko-prodejna@seznam.cz +420 739 318 775

Milí klienti, můžeme Vám již nabídnout FIRST MINUTE na rok 2024 v Nei Pori. Vybrat si můžete ubytování v domě Grekas nebo Hotelu Iro. Těšíme se na vás. Naše cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNION. Dotazy e-mailem: eko-prodejna@seznam.cz nebo na tel.čísle:739 318 775.

Ohlasy klientů

Nei Pori 2023
Vážení manželé Foltýnovi, vážená slečno Foltýnová,

absolvovali jsme zářjiový pobyt v NeiPori s Vaší cestovní kanceláři. Opět můžeme konstatovat, že jsme se v pořádku vrátili, a to i přes to, že právě v tomto období byli těžce zkoušení Řekové po požárech postiženi další katastrofou, záplavami. Shora uvedené naše letovisko bylo záplav ušetřeno, a tak jsme si kromě pár dnů deště užili sluníčka a moře, až až. Když se nám na zpáteční cestě na letiště porouchal autobus, nevěřili jsme, že se podaří tak rychle zajistit náhradní autobus, abychom let ze Soluňe chytili včas. Díky perfektnímu zajištění Vaší kanceláří a delegátce jsme byli odbaveni více než hodinu před odletem. Znovu jsme se přesvědčili, že s Vaší kanceláří, se kterou cestujeme téměř 30 let, se vždy vrátíme v bezpečí. A to patříme mezi rozmazlené sedmdesátníky, kteří z každého sebemenšího projevu svého chronického onemocnění uděláme problém hodný antické tragédie.

A tak nám nezbývá, než Vaší kanceláři Eko Brno popřát hodně klientů. A vám hodně zdraví a štěstí.

Zdeněk a Zdeňka Kroutilovi
Slavičín 22. 9. 2023

Nei Pori 2023
Dobrý den,

děkujeme za krásnou a pohodovou dovolenou v Řecku. Vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti. Můžeme jen doporučit klidný hotel hned u pláže s výbornou kuchyní. Josef, Iveta a František.

Nei Pori - 2021
Jako každým rokem,tak i letos jsme prožívali krásnou dovolenou v přímořském městečku pod Olympem, v Nei Pori. Cestu jsme absolvovali osobním vozidlem a myslím si, že jsme udělali dobře, protože do tohoto místa přijelo autem i více klientů, např.i prvně ze Slovenska od Košic, protože sice delší cesta je časově náročnější,ale kvalitní dálnice vám to všem vynahradí. Pobyt na dovolené nás nezklamal a naplnil naše očekávání, ve strávení maximálního odpočinku a nabrání dalších sil do dalšího období,protože toto místo je pro místo dovolené ideální - krásné hory, křišťálově čistá voda,vzduch, již i hodně přátel, jak z Řecka, tak i z Česka....
Vše od počátku fungovalo jak mělo a to již při vyřizování formalit pro dovolenou přímo v CK EKO Brno a za toto děkujeme zejména p.Klevetovi.Na místě v hotelu IRO,na pláži atd.byly služby na patřičné vysoké úrovni,na což jsme již zvyklí z minulých let a proto jsme zde byli po sedmnácté!
Velký dík samozřejmě majitelům CK manželům MUDr.Foltýnovým,kteří služby a požadavky klientů po dlouhá léta splňují a snaží se zajistit beze zbytku!
Servis pracovníků hotelu IRO přímo na místě - ubytování,snídaně, večeře, zejména i čistota na pokojích je ukázka toho i pro konkureční CK, jak by to mělo vypadat,aby se na stejné místo jejich klienti vraceli pro dlouhodobou spokojenost a kvalitu služeb každým rokem, velké díky personálu!!!
Zkrátka,všechno bylo výborné a již nyní přemýšlíme kam pojedeme příští léto, s jasnou odpovědí, přece do Nei Pori na hotel IRO !!!

Ještě jednou velké díky za všechno,
Hanka a Mirek z Uherského Hradiště

NEI PORI září 2018
...ráda bych touto cestou poděkovala za sebe a manžela za perfektní dovolenou. Byli jsme spokojeni a to letos dokonce dvakrát ! Poprvé v Grekas a podruhé, v září v hotelu IRO.
Už první kontakt v kanceláři s velice milou paní Tlamkovou byl bez chyby....usměvavá a milá paní delegátka Radana, organizace super a moře dokonalé ! V roce 2019 jedeme zase !!! Hotýlek je na skvělém místě, každodenní úklid a milý personál.Jídlo je velice dobré a rozhodně si každý vybere....letovisko je příjemné a večerní procházka je pohodová.Výlet do klášterů Meteora byl super i díky mladému průvodci, který moc hezky vyprávěl nejen o klášterech, ale i o řecké kultuře a zvycích, historii.
Báječně jsme si to užili a tak moc děkujeme !!! Markovi, Brno.


Olympská riviéra - NEI PORI červen 2018
... v pondělí jsme se vrátili z dovolené v letovisku v Nei Pori, kde jsme byli již potřetí. Vše bylo opět 'super', jak říkají ti mladší. Moře vhodné i pro špatné plavce i děti, pro které je tu spousta zábav. Nejlépe to okomentovaly dvě malé holčičky, které se s Nei Pori loučily cestou na letiště slovy 'nashledanou kolotoči'! Kdo ležel na pláži vracel se opálený, zcestovalí byli na výletech, kde i řidič dokázal mluvit dobrou češtinou a plavci jako my se houpali na vlnkách a kochali se pohledem na Olymp ve vycházejícím slunci a děkovali přírodě za její nekonečnou krásu.
Takže další krásná dovolená s cestovkou Eko Brno. A to s ní jezdíme pravidelně již od roku 1995. A protože jsme již starší, víme, že se o nás postará jak ve zdraví, tak i případné nemoci.
A že při odjezdu pršelo? To jen bohové z Olympu plakali, že odjíždí Češi z cestovky Eko Brno.
Takže ať se daří Vám, vážená paní Tlamková, cestovce a manželům Foltýnovým a nashledanou.

Vaši stálí klienti Zdeněk a Zdeňka Kroutilovi a manželé Bartozelovi ze Slavičína.
OLYMPSKÁ RIVIÉRA - 2016
Již od roku 2004 využíváme vašich služeb, na základě komplexní nabídky pobytů u Egejského moře, konkrétně na Olympské riviéře v Řecku.
Po přečtení webových stránek cestovní kanceláře CK EKO Brno, zastoupenou majiteli manželi MUDr. Foltýnovými, nás zaujaly nabídky i do více destinací v Evropě i mimo ni a po našich dosavadních zkušenostech, po strávení dovolených přes tuto CK, není pochyb, že tato je spolehlivá a že má všem klientům bez rozdílu věku co nabídnout. V této souvislosti je zapotřebí se zmínít, že v tom při komunikaci hraje velkou roli i servis vyřizování všech důležitých podkladů, formalit a dalších náležitostí, které pro n á s vždy bezchybně,ochotně,rychle a profesionálně zajišťuje paní Zdenka Tlamková, která svou ochotou, rychlostí a přehledem může být vzorem pro další konkurenční CK.
I v letošním roce jsme se rozhodli pro stejnou destinaci a místo pobytu v Nei Pori,odkud můžete podnikat mnohé výlety na známé místa za přijatelnou cenu. I přes to, že letíme na stejné místo již po dvanácté, je stále se na co těšit , objevovat nové krásy Řecka, kamarádství v místě pobytu a to jak s rekreanty z ČR, tak i hlavně s místními majiteli ubytovacích zařízení hotelu IRO a Grekas, obchůdků a taveren,kteří jsou přívětiví a spolehliví.Máme jen samé dobré zkušenosti s touto cestovní kanceláří a proto tuto doporučujeme všem dalším zájemcům,kteří chtějí trávit dovolenou v krásném Řecku.Za ochotu a profesionální přístup děkujeme majitelům CK a dalším pracovníkům a myslíme si, že budeme využívat vaše služby i v dalších letech a současně vám přejeme mnoho spokojených nových klientů!

20.7.2016 Hana a Mirek Šnajdarovi z Uherského Hradiště

KORFU - 2016

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat. Dovolená byla úžasná. Jsme moc rádi, že jsme našli CK jako je ta Vaše - úžasný, vstřícný přístup :-). Vím, že je to náročné, ale jen tak dál a už se těšíme na příští rok :-).
Krásný zbytek léta, Paďourovi

4.8.2016

KOS - 2015

Dobrý den,
touto cestou chceme poděkovat cestovní kanceláři Eko Brno a tím i pani Tlamkové za úžasnou dovolenou v Řecku.Po všech negativách,které jsme slyšeli z médií, jsme se přesto rozhodli jet do Řecka.
Dovolená neměla chybu.Jídla a pití bylo tolik,že i když jsme měli All inclusive tak jsme jídlo vynechávali.Nebylo možné sníst vše co nám nabízeli.Na pokojích se uklízelo i dvakrát denně.V recepci jen a jen úsměvy,u baru to samé.Nesmíme zapomět hlavně na pani Mariku Kelesidu,
která byla úžasná,vždy po ruce každý den na hotelu a ...24 hodin na telefonu. Na výletě do Turecka pan Petr,dlouho jsme se tak nezasmáli a nepobavili.
Co se týče utečenců, tak jak potkáváte jinou kulturu u nás,tak je potkáte i tam.Pokud by jsme o nich nevěděli,ani by jsme si jich nevšimli,neobtěžují,nekradou a nežebrají.Za celou doubu nebyl žádný konflikt.
Ještě jednou moc děkujeme a pokud můžeme doporučujeme CK EKO BRNO a dovolenou v Řecku.
Pani Mariko moc efcharistó a s Vámi i na konec světa.;-):-)

Ivana a Luboš Malikovi Brno


Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval za překrásný zájezd Řecko - Kos i přes poplašné zprávy v našem tisku ohledně velké vlně emigrantů. Mohu jen potvrdit z vlastní zkušenosti, že co se prezentovalo v tisku není pravda a poškodilo to CK České i Řecké. Mohu se jen domnívat, že tu mohl být jistý záměr.

Skvělá péče místních delegátů - paní Marika Kelesidu a ti další, kteří zajišťovali vše potřebné ke spokojenosti zákazníků.

S pozdravem
Karel Krečman
Dobrý den,
dovolená byla úžasná, v letadle ta bageta a nápoj zažene hlad a žízeň, na Kosu je pohoda, potkali jsme pár imigrantů, když se šli vykoupat daleko od lidí a zase se vraceli zpět k policejní stanici pěkně v řadě a chovali se slušně a tiše. Vždy jich bylo pouze 5-7. Nevím, jestli mají takové instrukce, ale bylo to v klidu.Jinak žádný strach nebo incidenty jsme nezažili. Nová větší krásná terasa v Apollonu asi způsobila, že už ani nebyli fronty do jídelny, prostě pohoda a ještě lepší jídlo a ty zákusky - famózní. Pošlete jim pochvalu, všem nám moc chutnalo a když došlo jídlo, hned bylo doplněné vždycky. Když nás tam Řekové přivítali, jelikož jsme tam byli popáté, dali nám na pokoj košík s vínem a ovocem jako každý rok před tím – nádhera, cítili jsme se jak VIP.Přímo v hotelu jsme si už mohli vypůjčit kola za krásnou cenu a každý den jezdili, moc jsme si to užívali.
Děkujeme moc a příště zase nashledanou, zase budeme potřebovat stejný termín!!!!!!!

Hana ZmrzláKOS - 2013

Ve čtvrtek jsme se vrátili s Vaší dovolené. Vaše cestovní kancelář nás nezklamala dovolené byla hezká, poděkování pani delegátce výborně se o nás starala.

S pozdravem Marta Valentová


Ostrov Rhodos-Faliraki-Elpida 2013

Dobrý den,
chtěli bychom tímto moc poděkovat za úžasnou dovolenou a za pomoc při výběru destinace :)
Poděkování patří za profesionální přístup paní Tlamkové, která vybaví každého klienta všemi potřebnými informacemi
a majitelům CK EKO BRNO :)
S dovolenou jsme byli maximálně spokojeni, stejně tak se službami cestovní kanceláře.
Delegátky v letovisku paní Dagmar a slečna Lenka byli obě velice ochotné jak s podáváním informací,tak s jakoukoliv radou či pomocí .
Ubytování bylo hezké a čisté v klidné části letoviska a pár minut od centra. Krásné čisté a teplé moře s pozvolným vstupem, velmi příjemní zaměstnanci (majitelé?) ubytovacího zařízení Elpida, s nimiž se velmi dobře vycházelo i přes neznalost jazyka.
Ostatním klientům cestovní kanceláře můžeme tuto dovolenou jen doporučit a znovu uvažujeme, že ve stejném či podobném termínu poletíme na stejné místo i příští rok.
Těšíme se na příští rok s Vámi a všem jen doporučujeme!
Ještě jednou moc děkujeme :)

S pozdravem Hana Urbánková a Jiří Kouřil


Ostrov Kos, září 2012
po návratu.....
v neděli v podvečer jsme se vrátili domů z dovolené s Vaší kanceláří a můžeme opět říci, že jsme prožili překrásnou dovolenou. Byli jsme na výletu lodí kolem ostrovů se slovenskou průvodkyní Nelou, se kterou jsme byli loni na okruhu Ostrovem. Moře bylo mimořádně klidné a jednou zátokou nás provázeli a předváděli se delfíni. Moře čisté. Prostě nádhera. A paní Marika, ta je pro cestovní kanceláře výhrou. Pomáhala i Čechům,z jiných cestovek, kteří si stěžovali, že je jejich delegáti pouze přivezli a už je neviděli. Kvalita delegáta se vždy pozná, když nastanou potíže a klientela, která jezdí koncem září jsou zpravidla lidé mého věku, kteří neumí anglicky a už ani rusky, nedomluví se a je pravděpodobnější, že mohou mít zdravotní potíže .
Řekové nás mají rádi a chovají se k nám s úctou. My je máme také rádi a jak kdosi řekl, 'kdyby svět Řekům zaplatil za každé jimi vytvořené slovo, kterým obohatili světový slovník, neměli by žádné dluhy'. Tak ještě dík za krásnou dovolenou Vaší cestovní kanceláři, Vám, vážená paní Tlamková, a díky manželům Foltýnovým. Těšte se dobrému zdraví a příští rok, doufám, nashledanou.

S přáním hezkého dne
Zdeňka a Zdeněk Kroutilovi, Slavičín

Ostrov Rhodos, 2008
po návratu....
v pondělí jsme se vrátili z Rhodosu a chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za úžasnou dovolenou. Opravdu ubytování bylo, jak říká můj manžel 'luxus plus', dokonce na řecký styl i koupelna byla velká a ten výhled na moře přímo z balkonu nádhernej. Opravdu to bylo na klidném místě, ale kousek od rušného centra.

Pokud budeme v budoucnu uvažovat o další dovolené, velmi rádi se obrátíme přímo na Vás.
Velmi Vám děkuji za Vaše profesionální služby a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem
Hanka Tichá

Ostrov Rhodos, 2012...
dovolená v Elpidě byla bez jediného problému, bylo tam opravdu nádherně.
Ubytování supr, dokonce i stejní sousedé.

Moc díky
Tichá Hanka

Olympská riviéra - Nei Pori,
S CK EKOBRNO jezdím pravidelně již řadu let do Řecka do Nei Pori. Je to opravdu vysněná dovolená u moře. Pro mne a moje blízké pocit jistoty , dobré pohody a příjemných zážitků z dovolené zúročuje i pobyt majitelů CK, kteří jsou nejen starostliví delegáti, ale i špičkoví lékaři. Nedá se ani opomenout profesionální přístup paní Tlamkové, která v kanceláři vybaví každého klienta všemi potřebnými informacemi a doklady.

Pavlík František


Cestovní kancelář EKO BRNO

Vážení, s vaší CK jsme strávili překrásnou dovolenou na Olympské rivieře v Nei Pori. Bydleli jsme v apartmánu Sotoria. Nikdo nás nerušil, stará paní byla velmi milá. Výhled na hory a pláž byl kouzelný a vše co by kamenem dohodil.
Delegátka vaší CK se o nás pečlivě starala. Pomohla nám vyřešit problém, který s jejím posláním přímo nesouvisel. Zapoměl jsem v srbském motelu pánský neseser s některými doklady. I to jsme společně vyřešili. Zaplatili jsme si polopenzi v hotelu IRO. Jídlo bylo rozmanité, bylo ho dost a bylo chutné.
Při hledání místa dovolené dáváme přednost klidným místům, kde není tolik návštěvníků. Pláž byla dosti plná, v Řecku byly zrovna prázdniny. Možná to bylo tím, že pláž je skutečně velká, nám ti ostatní vůbec nevadili. Celé to letovisko působí velice klidným dojmem.
Dříve jsme věřili jen Čedoku. Menších cestovek jsme se báli z různých důvodů. Svůj názor musíme opravit.Nejsou jen zlatokopové, ale vidíme, že jsou i společnosti, které berou svou práci zodpovědně. Určitě vás budeme doporučovat a děkujeme za krásnou dovolenou.


ing. Miroslav Malý a spol.